ageLOC LumiSpa ערכת טיפול בפצעי אקנה


אנו גאים להציג את ageLOC LumiSpa, מכשיר ניקוי נטען, עמיד במים, אשר לוקח את שגרת ניקוי העור שלכם לרמה הבאה ומסייע לכם לחוות עור במראה צעיר ובריא יותר, בנוחיות ביתכם. טכנולוגיית התנועה הדו-חושית הבלעדית לנו, המוגנת בפטנט, ממריצה את העור בזמן שהתנועה והתדירות המדויקות שלה מייעלים כלל הניתן את העבודה עם תכשירי הניקוי הפעילים, על מנת להותיר את העור נקי לגמרי , חלק ורך יותר, כל זאת לאחר שימוש לפי ההנחיות. כאשר משתמשים בו יחד עם תכשיר הניקוי הפעיל המתאים ביותר לעורכם, אתם תהנו מ- 7 יתרונות מדהימים, שהם הרבה מעבר לניקוי פשוט, על מנת לקחת את חוויית ניקוי העור שלכם לרמה גבוהה יותר ולהותיר אתכם במראה צעיר. גילוי נאות: התוצאה אינה שווה לכל אחד מפאת העובדה של שוני בסוגי העור, בעת ההזמנה חייבים ליידע על סוג עור: יבש, שמנוני, מעורב, או פצעי אקנה. אפשרות תשלום באמצעות PayPal דרך האתר לאחר מילוי טופס הזמנה או בטלפון באמצעות אפליקציה BIT של בנק הפועלים! לתשלום בטלפון חייגו עכשיו: 050-828-7555


1070 1299(-17.63%)
  • מק"ט / ברקוד:: 39184405

קרא עוד


ageLOC LumiSpa ערכת טיפול בפצעי אקנה


אנו גאים להציג את ageLOC LumiSpa, מכשיר ניקוי נטען, עמיד במים, אשר לוקח את שגרת ניקוי העור שלכם לרמה הבאה ומסייע לכם לחוות עור במראה צעיר ובריא יותר, בנוחיות ביתכם. טכנולוגיית התנועה הדו-חושית הבלעדית לנו, המוגנת בפטנט, ממריצה את העור בזמן שהתנועה והתדירות המדויקות שלה מייעלים כלל הניתן את העבודה עם תכשירי הניקוי הפעילים, על מנת להותיר   את העור נקי לגמרי  , חלק ורך יותר, כל זאת לאחר שימוש אחד בלבד. כאשר משתמשים בו יחד עם תכשיר הניקוי הפעיל המתאים ביותר לעורכם, אתם תהנו מ- 7 יתרונות מדהימים, שהם הרבה מעבר לניקוי פשוט, על מנת לקחת את חוויית ניקוי העור שלכם לרמה גבוהה יותר ולהותיר אתכם במראה צעיר.


ערכה זו לטיפוח העור כוללת מכשיר ageLOC LumiSpa ותכשיר ניקוי פעיל לטיפול בפצעי אקנה. נוסחת התכשיר כוללת תערובת של אצות ותמציות צמחים, אשר יותירו את עורכם נקי ורענן. הוא גם ישמור על עור מאוזן, באמצעות הגנה על הלחות הטבעית שבו, וגם ינקה נקבוביות חסומות בחלקים השומניים, לאנשים בעלי סוג עור מעורב.


ראש הסיליקון האוניברסלי הרך שלו, שעובד בטכנולוגיית התנועה הדו-חושית של LumiSpa, פועל יחד עם תכשיר הניקוי כדי להסיר אבק, שמן, איפור ולכלוך, ומסייע לצאת כנגד תהליך הזדקנות העור ולהקנות לכם מראה קורן.

יתרונות

נוסחה מדעית המבטיחה את הריכוך המושלם והאחיזה הנוחה ביותר במכשיר, על מנת שיוכל לעשות את הקסם שאתם מבקשים לעורכם. כל תכשיר ניקוי פעיל מהווה חלק חיוני בחוויית LumiSpa. כל אחד מתכשירי הניקוי רבי העוצמה ויחד עם זאת העדינים מכילים תערובת בלעדית ל- Nu Skin של רכיבי ageLOC, אשר פועלת לא רק על מנת להתמקד בסימני ההזדקנות הניכרים לעין אלא גם לתקוף אותם במקור היווצרותם ומסייעת לשמור על המראה הצעיר.


תכשירי הניקוי וראשי הסיליקון נועדו במיוחד לעבוד יחד עם טכנולוגיית התנועה הדו-חושית של LumiSpa והשילוב ביניהם מספק את הנוסחה בכל מקום בו היא נדרשת, בזמן שהם פועלים כדי לנקות את העור ולהסיר איפור ולכלוך תוך כדי תנועה. והתוצאה? בשימוש פעמיים ביום, תתחילו לראות עור במראה בריא וצעיר תוך שתי דקות. יחד עם זאת, חוויית LumiSpa היא הרבה מעבר לניקוי יסודי. אתם גם תהנו מ- 7 יתרונות מדהימים, אשר רק מתחזקים כאשר משתמשים בו כדרך קבע:


1. עור שעבר ניקוי יסודי.
2. צמצום במראה הנקבוביות.
3. העור חלק יותר למגע.
5. העור ייראה וירגיש רך יותר.
5. משפר את המראה הקורן של העור.
6. עור בהיר וקורן יותר.
7. מרקם רענן באופן ניכר.


ואם כל אלה לא מספיקים להתאהב בחוויית LumiSpa, יש עוד דברים להתלהב מהם. המכשיר עצמו ינחה אתכם אוטומטית במהלך שתי דקות הפעולה שלו, כשהוא יודיע לכם אם אתם משתמשים בו לא נכון ומתי הגיע הזמן לעבור לחלק אחר של הפנים. המכשיר עמיד לחלוטין במים ובכך, מושלם לשימוש גם במקלחת, כשהוא הופך את הניקוי היומיומי לנוח מאי פעם. קשה לאיפור וללכלוך אחר ויחד עם זאת, עדין לעורכם, ה- LumiSpa מציע 7 פתרונות בפעולה אחת, לעור במראה צעיר לכל מי שבוחר להשתמש בו.

אופן השימוש

כדי לנצל את מלוא היתרונות של 7 הפתרונות בפעולה אחת, לעור במראה צעיר, נקו את הפנים תוך שימוש בתכשיר הניקוי הפעיל המתאים ביותר לעורכם במשך שתי דקות, פעמיים ביום. לחלחו את הפנים עם מים פושרים ושימו את תכשיר הניקוי LumiSpa המועדף עליכם על העור. הרטיבו את ראש הסיליקון של המכשיר שלכם והפעילו אותו. החליקו אותו לאט, בתנועות רחבות קדימה ואחורה, על הפנים, מבלי לשפשף או ללחוץ חזק מדי. המכשיר יעצור כדי להתריע אם אתם לא משתמשים בו נכון. בכל 30 שניות, ה- LumiSpa יעצור ויכוון אתכם לעבור מחלק אחד של הפנים לחלק אחר. לאחר 2 דקות, ה- LumiSpa יכבה מעצמו. שטפו את הפנים במים ונגבו בעדינות. השתמשו בכל תכשיר אחר לטיפוח העור.

 

זיהוי סוג העור ובחירת תכשיר הניקוי הפעיל ageLOC LumiSpa הם מקום נפלא להתחיל בו, אבל יש דברים שיכולים לסייע לכם לעשות זאת. רכישת הרגל לניקוי הפנים פעמיים ביום ישמור על עורכם במראה צעיר ונקי - הפיקו את המירב מסוג העור שלכם ותהנו מחוויה של שלל היתרונות של שיטת ageLOC® LumiSpa™.


גילוי נאות: התוצאה אינה שווה לכל אחד מפאת העובדה של שוני בסוגי העור, בעת ההזמנה חייבים ליידע על סוג עור: יבש, שמנוני, מעורב, או פצעי אקנה.  

מדיניות