תכשיר ניקוי לעור רגיל עד מעורב ageLOC® LumiSpa


תכשיר הניקוי הפעיל ageLOC LumiSpa לעור רגיל עד מעורב הוא האפשרות הנבחרת לרבים מהמשתמשים. עוצמתי ויסודי, נוסחתו של תכשיר ניקוי זה מכילה תערובת של אצות ותמציות צמחים, אשר יותירו את עורכם נקי ורענן. הוא גם ישמור על עור רגיל מאוזן, באמצעות הגנה על הלחות הטבעית שבו, וגם ינקה נקבוביות חסומות בחלקים השומניים, לאנשים בעלי סוג עור מעורב. רכיבי ה- ageLOC הבלעדיים שבנוסחה מבטיחים את 7 הפעולות בפתרון אחר, על מנת לשמור על מראה צעיר. השותף המושלם ל- LumiSpa שלכם. תכשיר הניקוי לעור מעורב פועל על מנת ליצור את האחיזה הנוחה והריכוך המדויק להם המכשיר נזקק כדי לעשות את הקסם שלו על עורכם ולספק את 7 היתרונות המדהימים שבחוויית LumiSpa בכל פעם שאתם שוטפים את הפנים. אפשרות תשלום באמצעות PayPal דרך האתר לאחר מילוי טופס הזמנה או בטלפון: 050-828-7555


189 199(-5.03%)
  • מק"ט / ברקוד:: 39001492

קרא עוד


תכשיר ניקוי לעור רגיל עד מעורב ageLOC® LumiSpa

יתרונות

כל אחד מתכשירי הניקוי מכיל תערובת בלעדית ל- Nu Skin של רכיבי ageLOC, אשר פועלת לא רק על מנת להתמקד בסימני ההזדקנות הניכרים לעין אלא גם לתקוף אותם במקור היווצרותם ומסייעת לשמור על מראה צעיר וקורן. נוסחה בצמיגות אידיאלית. הג'ל מספק את הריכוך האידיאלי ואת האחיזה הנדרשת למכשיר ה- LumiSpa שלכם, כדי שינוע בעדינות וביעילות על עור הפנים. השימוש בתכשירי הניקוי הפעילים LumiSpa יחד עם מכשיר ה- LumiSpa שלכם הוא הדרך היחידה להבטיח את 7 הפעולות בפתרון אחד לעור במראה צעיר.

אופן השימוש

לחלחו את הפנים עם מים פושרים ושימו את תכשיר הניקוי LumiSpa המועדף עליכם על העור. הרטיבו את ראש הסיליקון של המכשיר שלכם והפעילו אותו. החליקו אותו לאט, בתנועות רחבות קדימה ואחורה, על הפנים, מבלי לשפשף או ללחוץ חזק מדי. המכשיר יעצור כדי להתריע אם אתם לא משתמשים בו נכון. בכל 30 שניות, ה- LumiSpa יעצור ויכוון אתכם לעבור מחלק אחד של הפנים לחלק אחר. לאחר 2 דקות, ה- LumiSpa יכבה מעצמו. שטפו את הפנים במים ונגבו בעדינות. השתמשו בכל תכשיר אחר לטיפוח העור.

 

זיהוי סוג העור ובחירת תכשיר הניקוי הפעיל ageLOC LumiSpa הם מקום נפלא להתחיל בו, אבל יש דברים שיכולים לסייע לכם לעשות זאת. רכישת הרגל לניקוי הפנים פעמיים ביום ישמור על עורכם במראה צעיר ונקי - הפיקו את המירב מסוג העור שלכם ותהנו מחוויה של שלל היתרונות של שיטת ageLOC® LumiSpa™.