חווית ספא ביתית מרגיעה עם NU SKIN GALVANIC SPA®️ II


חווית ספא ביתית מרגיעה עם NU SKIN GALVANIC SPA®️ II


לאורך  מרוץ החיים, גוף האדם עובר תקופות שונות של לחץ נפשי, חרדה ומתחים. גם אם חשבנו לעצמנו שהנה נרגענו, לא תמיד הגוף רגוע באמת. עובדה זו נחשבת כשכיחה אשר עלולה להזיק לגוף שלנו באמצעות תופעות לוואי לא נעימות ולעיתים אף מסכנות חיים כמו לדוגמא עלייה בלחץ הדם, כשל בתפקודו של הלב וכד'.

טיפול ספא הוכח לא פעם כהדרך המובילה ביותר להרגעת הגוף והנפש. טיפולי הספא נחשבים למותרות, לכן רובנו מרבים לדלג ולוותר עליו בכדי לחסוך בכסף ובזמן מבלי להחשיב את העובדה כי טיפול ספא מאוד חיוני עבור הגוף שלנו אשר נתון ללחצי היום יום.

לשם כך חברת NU SKIN המתמחה בפיתוח מוצרי טיפוח מהמובילות בעולם, פיתחה את הדבר הבא של טיפולי הספא: GALVANIC SPA®️ II מכשיר חדשני המספק חווית ספא ביתית ומפנקת באמצעות שימוש קל ונוח לתפעול.

השימוש במכשיר NU SKIN GALVANIC SPA®️ II משפר את בריאות הנפש והגוף שלנו וכולל חבילת ספא יומית כאשר אורך זמן טיפול נקודתי נמשך כ-5 דקות המספקות רוגע לזמן ממושך. בנוסף לחוויית הרוגע, השימוש במכשיר מחייה וצעיר מחדש את עור אזור הקרקפת.

טכנולוגיה של Galvanic Spa מבית NU SKIN מספקת חווית ספא מרגיעה, מפנקת וניידת בכל מקום ובכל עת לבחירתכם האישית אם בבית, במשרד, במהלך נסיעה או חופשה, פשוט אין מגבלה. הפטנט הייחודי של  Galvanic Spa של NU SKIN פותח בכדי לספק את האפקטיביות הרצויה על אזור הגוף בו המשתמש בוחר לטפל.

מכשיר ה- NU SKIN GALVANIC SPA®️ II מגיע בליווי ארבעה ראשים שונים הניתנים להחלפה, על מנת לאפשר למשתמש להתאים את הטיפול אל האזור הרלוונטי בגופו בו הוא מעוניין להתמקד.

הראשים של המכשיר מתאימים לכל אזורי הגוף, או בעבור מיקוד אזור ספציפי: אזור הפנים, ראש והקרקפת, ואזורים מקומיים נוספים. ארבעת הראשים הם בעלי גמישות מותאמת בעבור כל טיפול ובאפשרות המשתמש לבחור מבין סוגי טיפולי ספא שונים.

ערכת NU SKIN GALVANIC SPA®️ II מגיעה כחבילת ספא הכוללת מספר סוגי ג'ל טיפולי לבחירה.


לקבלת פרטים נוספים לגבי המוצר או לביצוע הזמנה צרו קשר בנייד: 050-8287555

או בקרו באתר הרשמי של החברה מכאן