מאמרים


נשים, אחד מהרגלים המוכרים ביותר של האישה הוא הקפדה והתמדה על טיפוח עור הגוף. החל מעור הפנים וחלקי גוף נוספים. אך יש חלק גוף אחד שברוב המקרים "חש" מוזנח אלו הן כפות הרגליים אותן לא מעט נשים מרבות לשכוח ולזנוח במיוחד במהלך עונת החורף בה הן מרבות ללכת עם נעליים סגורות.

קרא עוד

לאורך מרוץ החיים, גוף האדם עובר תקופות שונות של לחץ נפשי, חרדה ומתחים. גם אם חשבנו לעצמנו שהנה נרגענו, לא תמיד הגוף רגוע באמת. עובדה זו נחשבת כשכיחה אשר עלולה להזיק לגוף שלנו באמצעות תופעות לוואי לא נעימות ולעיתים אף מסכנות חיים כמו לדוגמא עלייה בלחץ הדם, כשל בתפקודו של הלב וכד'.

קרא עוד

חמאת שיאה הינה שחקנית מבוקשת מאוד בעולם הקוסמטיקה הטבעית. זאת לאור היתרונות והתכונות אותן היא מציעה שימור טיפוח הגוף והשיער. רכיביה הטבעיים של חמאת השיאה מבצעים עבודה זהה למוצרי הטיפוח הרגילים שאת נוהגת להשתמש בהן ביום יום וכך בעצם הופכת חמאת השיאה לתחליף ראוי ורצוי יותר בעבור טיפוח עורך, זאת מאחר והיא מכילה בתוכה ו

קרא עוד

מסיכת הבוץ Glacial Marine Mud - המופקת משפך נהר בקולומביה הבריטית, מכילה חלקיקי חימר עדינים וקטנטנים, אשר סופחים אליהם תאי עור מתים, שומנים עודפים ולכלוך נוסף.

קרא עוד

האם במהלך היום השגרתי שלך אתה מתקשה לזוז או מתנועע באיטיות יותר מבדרך כלל? האם אתה סובל מכאבי שרירים או כל כאב אחר שכיח בגוף? ובכן אתה ממש לא לבד. מחקרים הוכיחו כי רוב האנשים יכולים להעיד על לפחות פעם אחת במהלך החודש האחרון או אפילו ממש בשבוע האחרון כי סבלו מכאבי גוף או שרירים.

קרא עוד

מתמודדים עם כמה קילוגרמים מיותרים? פיתרון טבעי ובריא וקל עם מוצר חדש ופורץ דרך! מה שמאפשר לנו לרדת במשקל, מבלי לשנות את הרגלי התזונה.

קרא עוד

מי אינה רוצה לשמור על עור פנים נקי רענן וללא סימני פגעי הזמן ? הרי אומרים "אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני". עור הפנים שלך מייצג אותך כמו בגד יפה ונעליים תואמות...

קרא עוד

איך תוכלי להתמודד ולמנוע מפנייך תוצאות של פגעי הזמן ? טיפוח הפנים וטיפוח בכלל הוא אחת המטלות של נשים בזמננו, טיפוח פנים כרוך בטיפול יומיומי הדורש עיסוק מתמיד.

קרא עוד

מי מאיתנו לא חווה כאבים בשלב זה או אחר, זו היא תגובה טבעית של הגוף המתריע על בעיה, כאבים נוצרים ממספר גורמים...

קרא עוד